ART / Lithographs / Litographs 7495544
nr 749 5544
LITOGRAPHS
3 pcs, efter von Wright, birds, subject size: 30x20,
3 st, efter von Wright, fågelmotiv, motivets mått: 30x20
1200
SEK 700
Monday Mars 26 2012
at 18:40:50
24/3 20:24:32